Děkujeme!image

Děkuji vám všem, kdo jste ve volbách vyjádřili důvěru Pro KRAJinu. Bylo vás 5586!

Jak už všichni víme, na zastupitelstvo to nestačilo. Po kampani, do které jsme dali spoustu energie, času a peněz, to je zklamání. Příčiny neúspěchu budeme ještě řešit a já jsem připraven z nich vyvodit důsledky. Je tu ale také řada věcí, ze kterých mám radost. Tou nejdůležitější je tým lidí, který se dal v Pro KRAJinu dohromady. Jsou to lidé, kteří dělají skvělou práci. Lidé, pro které je důležité vědět, že ve svém úsilí o udržitelnější život nejsou sami.

Byl bych rád, kdyby se nám podařilo tuto skupinu lidí dál podporovat v růstu a v jejich práci - a třeba v komunálních volbách za dva roky. Chtěl bych, abychom navazovali kontakty s aktivními lidmi ve všech koutech kraje, protože to byla jedna z věcí, která nám chyběla.

Abychom mohli tuhle práci odvádět, potřebujeme také finance. V krajských volbách jde příspěvek jen stranám, které překonají 5%. Většina peněz na krajskou kampaň šla od Zelených v Libereckém kraji, kteří jsou v tuto chvíli bez prostředků. Pokud naši dlouhodobou činnost považujete za potřebnou, podpořte ji. Ideální variantou je zřízení trvalého příkazu - udělat to můžete přes tuto stránku: https://dary.zeleni.cz/libereckykraj

To nejdůležitější je udržet se v kontaktu, vzájemně se inspirovat a růst. Chystáme celodenní setkání kandidátů a příznivců, předběžně ho plánujeme na 14. listopadu - pravděpodobně proběhne on-line, dáme vědět. Budeme rádi, když si i Vy uděláte prostor i ve svém diáři.

Ještě jednou za celý náš tým děkuji za přízeň a podporu. Krásnou neděli, Váš Josef Šedlbauer

nejnovější články
image

Josef Šedlbauer: Musíme to překlepat, a využít koupený čas k zásadním změnám

Rozumím tomu, že jste po včerejším oznámení opatření naštvaní, unavení, znechucení nebo vystrašení z toho, kam spějeme.

Více
image

Ovocné aleje i Sad zrození: přidejte se k sázení!

Pomozte sázet nové aleje ovocných stromů, ať máte za deset let kam chodit na rande nebo na procházku s dětmi.

Více
image

182 miliard pro budoucnost

Peníze na obnovu země po pandemii můžeme využít k uzdravení krajiny i českého školství. Současný vládní návrh není dobrý.

Více